Відгуки

Сімя Стуканових

Ми родина Стуканових дуже дякуємо компанії Друзі Девелопмент за те, що вони пішли на зустріч і дозволили придбати житло без першого внеску. Але ще більш приємним моментом стало те, що нам дозволили оформити право власності на двокімнатну квартиру без договору іпотеки. 

більше...
Юлія Нич

Компанія "Друзі Девелопмент" не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону

більше...
Тарас Козіцький

"Довіра клієнтів - ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі - будувати якісне та доступне житло!" Менеджер компанії "Друзі Девелопмент"

більше...
Максим Балацький

Забудовник швидко і досить якісно будує, ціною і якістю задоволений!

Євгеній Куземко

Купили відразу готовое житло, зараз робимо ремонт. Влаштувала ціна + сприятлива атмосфера +розстрочка до 5 років. А головне, не потрібно чекати і смикатися, поки добудують.

більше...
Шанюк Наталія

Купили квартиру в готовому будинку: сподобалася розумне планування і якість будівельних робіт. Все докладно пояснили і показали. Спілкувалися з мешканцями. Оформляємо документи і приступаємо до ремонту.

більше...
Дмитро Ільков

Хороше місце розташування, швидко і під час будують, сподобалися умови кредитування. Я купив для своєї сім'ї, тепер чекаємо, коли побудують

більше...
Артем Мазур

Купили квартиру в ЖК Вишиванка вже готовому будинку. Тепер робимо ремонт і в серпні новосілля!
Сподобалося: планування, якість будівництва, інфраструктура і транспортна розв'язка.

більше...