Відгуки

Сімя Стуканових

Ми родина Стуканових дуже дякуємо компанії Друзі Девелопмент за те, що вони пішли на зустріч і дозволили придбати житло без першого внеску. Але ще більш приємним моментом стало те, що нам дозволили оформити право власності на двокімнатну квартиру без договору іпотеки. 

більше...
Юлія Нич

Компанія "Друзі Девелопмент" не схожа на звичні девелоперські компанії. Перш за все компанія піклується про клієнтів, уважно вивчаючи попит та купівельну спроможність регіону

більше...
Тарас Козіцький

"Довіра клієнтів - ось, що є першоосновою у нашій улюбленій справі - будувати якісне та доступне житло!" Менеджер компанії "Друзі Девелопмент"

більше...
Максим Балацький

Забудовник швидко і досить якісно будує, ціною і якістю задоволений!

Сірик Лілія

Мрія збулася,переїхали від батьків)) І хоч в однокімнатній, але зате своєю)) Нам дуже подобається атмосфера комплексу, молоді багато))Матусі з візочками!!!!Раджу!

більше...
Скороход Максим

Буквально на цьому тижні став інвестором в споруджуваному будинку на Островського, 35-б. Дуже вдалі планування, місце. А головне що надійний забудовник і з документами все гаразд, що рідкість у наш час. Надійний і гідний варіант

більше...
Євгеній Куземко

Купили відразу готовое житло, зараз робимо ремонт. Влаштувала ціна + сприятлива атмосфера +розстрочка до 5 років. А головне, не потрібно чекати і смикатися, поки добудують.

більше...
Шанюк Наталія

Купили квартиру в готовому будинку: сподобалася розумне планування і якість будівельних робіт. Все докладно пояснили і показали. Спілкувалися з мешканцями. Оформляємо документи і приступаємо до ремонту.

більше...