ТАУНХАУСИ “ЗЕЛЕН ЯР”

    В мальовничому селищі Гостомель, будується сучасне котеджне містечко на 64 таунхаусів. Містечко закритого типу з власною земельною ділянкою,  паркінг на території двору.
   Наші переваги: об’єкт знаходиться в тихій жилій зоні, яка ідеально підходить для молодих сімей. В 20 метрах від першої черги є діюча початкова школа, яку  планують зробити середньою загальноосвітньою. З другої сторони будується державний садочок на 140 місць на границі котеджного містечка. Тобто мрія про те, що ваша дитина може піти самостійно в школу, або садочок на відстань «витягнутої руки» здійснена саме в нас.
   Другою не  менш значущою перевагою є гнучка цінова політика на всі категорії покупців з можливістю розстрочки без відсотків і здорожчання. Наявність всіх централізованих комунікацій, які заводились на дану територію з розрахунку на багатоквартирний комплекс. Ми не використовуємо територію «по максимуму» і залишаємо зони під стадіон, ігрові майданчики, зони барбекю, та відпочинку.
    Окремо приділяємо увагу тепло збереженню (150 мм пінопласт), вікна не тільки зберігають тепло, але й мають спеціальний захист від сонячних променів.  «Теплий монтаж» вікон захистить від таких неприємних несподіванок, як запотівання скла, та мокріння  відкосів. Утеплення фундаментів допоможе також зберігати енерговитрати. Будівництво здійснюється з червоної цегли. Утеплення даху мінеральною ватою 250 мм.
     Не меншу увагу ми приділяємо дизайну фасадів і загальної концепції котеджного містечка. Більшість місць загального користування (тротуари, дороги) буде закладатись бруківою ЕКО, яка має гарне значення: як практичне (дренаж дощових вод), так і естетичне (зелена трава).

 Походити вже по нашому містечку можна вже завдяки віртуальному туру: http://zelenyar.zzz.com.ua/


Загальний метраж житла становить 90 м2 та 83 м2.

                                  Комплектація «Стандарт»

Комплектація квартири: штукатурка стін чистова, стяжка лазерна. Всі комунікації  заведені в таун. Розводка електрики: одна розетка, один світильник в кожній кімнаті. Вікна: двокамерний склопакет , 5 – камерний профіль з посиленням. Перекриття:  залізнобетонні плити, утеплення пінопластом 150 мм, бетонні сходи. Біля кожного таунхауса власний дворик, та 2 паркомісця. 

                                 Комплектація «Люкс» .

Комплектація будинку: штукатурка стін чистова, стяжка лазерна, розводка сантехніки +  радіатори + котел, електрика 2 точки під розетки, вмикач, освітленя в кожній кімнаті. Територія загороджена парканом. Тепла підлога розведена по першому поверсі в теплих зонах. В подарунок оформлення права власності на будинок. 

                                Комплектація «Все включено».

В даній комплектації до позицій «Люкс» входить шпатлювання і покраска стін. Розглядається можливість нанесення декоративних штукатурок «венеціанка» за додаткові кошти. Натяжні стелі, встановлення розеток , включателів, ламінат, або плитка на підлозі, ванна кімната  «під ключ». Все, крім меблів. Дизайн проект у подарунок. Кінцева вартість залежить від вартості вибраних матеріалів і складності робіт, та інші умови обговорюються окремо з кожним клієнтом. 

         


Возврат к списку